м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Дружби народів
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)
Вертебрологія

Вертебрологія

зміст статті :
author
Автор:
Пелепейченко Олексій Юрійович
Невролог, Вертебролог

Що таке вертебрологія

Вертебрологія – відносно новий напрям в медицині, який поєднує в собі неврологію, ортопедію та нейрохірургію. Лікарі-вертебрологи займаються патологією хребта. Що вивчає вертебрологія: Вертебрологія вивчає причини винекнення захворювать хребта та їх лікування. Лікар ортопед або невролог, який пройшов відповідну спеціалізацію називається вертебрологом. Вертебролог через велику практику лікування захворювань хребта, надає відповідну допомогу швидше та ефективніше. Особливість напряму полягає в більш «тонкій» діагностиці та прицільному лікуванні болю. Вертебролог підходить до проблеми комплексно використовуючи методики лікування ортопедії, неврології у поєднанні з мануальною терапією, кінезітерапією.

Що лікує вертебролог?

Хребет складна анатомічна одиниця, що складається з нервових волокон, дисків, зв'язок, сухожиль, м'язів та міжхребцевих суглобів. Захворювання, лікування яких знаходяться у веденні вертебролога:

  • грижі міжхребетних дисків;
  • дегенеративні зміни хребта;
  • звуження хребетних каналів;
  • викривлення хребта;
  • травми хребта та реабілітація після них.

Про консультацію вертебролога

Сучасна діагностика захворювань хребта включає в себе рентгенівське дослідження, комп’ютерну томографію та МРТ. Це дозволяє отримати пошарові зображення кісткових, хрящових та м’яких тканин і дає лікарю можливість з більшою точністю діагностувати ту чи іншу дисфункцію, яка і являється причиною болю в спині. Консультація вертебролога необхідна у випадку наполегливого болю в спині, стріляючого болю, при слабкості та онімінні у верхніх або нижніх кінцівках. Спеціалісти в області вертебрології ведуть консультативний прийом та проводять амбулаторне лікування хребта в клініці неврології «time+». Використання самих сучасних методів лікування поверне вам свободу та радість руху на довгі та щасливі роки.

form
Записатися на прийом