м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Дружби народів
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)

Що таке суглоб?

Суглоб — це орган, утворений кістково-хрящовими сполуками, оточений капсулою, що зміцнюється зв'язками, що приводиться в рух м'язами. Болі в суглобах можуть виникати при ураженні будь-якої структури як біля, так і усередині суглоба. Лікуванням захворювань суглобів займаються ортопед-травматолог та ревматолог.

Чому болять суглоби?

Існують дві основні причини болю в суглобах:

 • Ортопедичні (травми, артрози, артрити, запалення сухожиль і зв’язок)
 • Ревматологічні (подагра, інфекції-хламідіози, ревматоїдний артрит)

Основне завдання лікаря встановити справжню причину болю в суглобах та розпочати правильне лікування.

Якщо болять суглоби

Біль у суглобах, це наслідок запального процесу, запалення руйнує хрящ, що призводить до артрозу. Категорично не можна лікувати суглоби народними засобами. Основна причина цього твердження полягає в тому, що принцип мені і сусіду допомогло не працює. Лікування народними засобами при болях у суглобах, це переведення гострого стану запалення суглоба у хронічну форму захворювання. Нам дуже часто доводиться стикатися з результатами самолікування та виправляти їх не один місяць. Бажаємо звернути Вашу увагу, що лікувати та діагностувати у перші дні, набагато простіше, легше, ефективніше та дешевше. Наприклад, при болях у плечовому та колінному суглобах, болях у суглобах після ковіда категорично не можна використовувати інтенсивне тепло, що розігрівають розтирання це призведе до загострення та сильних болів. Болі в тазостегновому суглобі виявляються в пахвинній ділянці, сідниці та стегні. Вбивчою для суглоба є інтенсивне навантаження в цей період та холод. При болях у суглобах, є дві універсальні дії:

 • Прийняти парацетамол
 • Записатися до лікаря на прийом

Як позбутися болю в суглобах?

Якщо ми маємо справу з артрозом суглоба другого або третього ступеня, досягти швидкого одужання не можна, потрібен час та комплексний підхід. Якщо у Вас сильний біль у суглобі, а час запису до хорошого лікаря вимагає очікування кількох днів. Необхідно зменшити навантаження на суглоб, приймати: ібупрофен або парацетамол (якщо прийом цих препаратів Вам не протипоказаний). Ці прості поради допоможуть зняти сильний біль у суглобах. Лікуванням болів у суглобах займаються ортопеди та ревматологи. У нашій клініці використовуються передові методи лікування суглобів. Ортопед-травматолог лікує захворювання суглобів через травми, запалення, дегенеративні зміни. Ревматолог «обслуговує» хвороби суглобів, викликані ревматичним процесом, коли в патологічний процес залучаються кілька суглобів. Наші клінічні можливості дозволяють проводити ефективну консервативну терапію посттравматичних, дегенеративно-дистофічних захворювань суглобів. Концепція лікування болю в суглобах побудована на цільовому використанні протизапальної терапії (локальне навколосуглобове, внутрішньосуглобове введення препаратів, системний прийом протизапальних препаратів), фізіотерапевтичних та відновлювальних методик. Успішність лікування суглобів у Клініці неврології та ортопедії time+ здійснюється завдяки багаторівневому контролю та взаємодії між фахівцями, безперервному контролю якості лікування на всіх його етапах.

Наші лікарі
likar
Самохін
Анатолій Вікторович
ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор
 • Спеціальність: Ортопед-травматолог
 • Направлення: Ортопедія-травмотологія
 • Стаж: 42 р.
likar
Калюжний
Геннадій Вікторович
ортопед-травматолог
 • Спеціальність: ортопед-травматолог
 • Направлення: Ортопедія-травмотологія
 • Стаж: 29 р.
likar
Опанасенко
Володимир Вікторович
ортопед-травматолог
 • Спеціальність: ортопед-травматолог
 • Направлення: Ортопедія-травмотологія
 • Стаж: 5 р.
form
Записатися на прийом