Плазмотерапія
ЦІНИ

Плазмотерапія
Плазмотерапія – науково доведений метод лікування захворювань опорно-рухового апарату. А точніше – хрящів, суглобів, зв'язок і сухожиль.
Суть методу
Суть методу полягає у використанні власних клітин крові – тромбоцитів, які місять фактори росту для регенерації хрящів, зв'язок, сухожиль (не плутати з методом плазмоліфтингу, який по суті той же, але застосовується у косметології).
Метод використовується у світовій медицині з 1978 року до теперішнього часу. Об’єктом невпинного використання методу є футболісти, тенісисти, гірнолижники і всі, хто веде активний спосіб життя, піддаючи навантаженням колінні, плечові та голіностопні суглоби.
При використанні плазмотерапії ми не маємо ніяких ускладнень, пов’язаних з алергічними реакціями, непереносимістю, впливом на шлунок та печінку. Клітини власної крові просто не можуть викликати алергію.
Захворювання при яких застосовуеться плазмотерапія
Ми призначаємо плазмотерапію при таких захворюваннях:
- Артроз колінного суглоба
- Пошкодження зв'язок колінного суглоба
- П’яткова шпора, лікоть тенісиста
- Болі у спині
- Остеохондроз
- Радикуліти
- Пошкодження м’язів, зв'язок і сухожиль.
Власна плазма крові допомагає не тільки усунути запальний процес і больові відчуття, але і запустити процес відновлення пошкодженої ділянки, чи то суглоб, хрящ, нервовий корінець чи перевантажений м’яз. Тому метод особливо доцільний, якщо проблема давня і хронічна, якщо має місце зношеність тканин.
1. Клініка «time+» працює з 2001 року і спеціалізується на неврології, вертебрології і ортопедії 2. В протоколах клініки використовуються лише перевірені методи і кращі світові практики 3. Штат клініки – досвідчені спеціалісти, які пройшли спеціальну підготовку
Метод плазмотерапії використовує власну кров, яка вводиться локально, тому: 1. Немає ускладнень на шлунок чи печінку. 2. Немає алергічних реакцій чи непереносимості.
Є деякі протипоказання к проведенню процедури. Відносні протипоказання – це: 1. температура >38. 2. інфекційні захворювання (в т.ч. простуда). 3. використання препаратів, які впливають на згортання крові. 4. вагітність, лактація. Також процедура не застосовується при аутоімунних захворюваннях, хворобах крові, онкології, сепсисі, імунодефіциті, сахарному діабеті некомпенсованому (мінімально допустимий рівень глікемії 7-8 ммоль/л), непереносимості натрію цитрату, гепарину.
Як показує наш досвід, зазвичай, достатньо 2-3 процедури. При сильних пошкодженнях може знадобитися повторення курсу через якийсь час (наприклад, 3, 6 чи 12 місяців).
Ефективність методу підтверджують наші давні пацієнти, які відчувають різницю вже після 1-2 процедур. Навіть якщо не виконувати всіх рекомендацій по профілактиці захворювання, все одно частота та інтенсивність проявів знижуються. Весь мето не просто лікує симптоми, а відновлює тканини, яким легше справлятися з навантаженнями і шкідливими факторами впливу.
