м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Дружби народів
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)

Плазмотерапія

Консультація доктора мед. наук
Консультація доктора мед. наук
Показання до проведення плазмотерапії оцінює під час експертної консультації д.м.н., професор А.В. Самохін. Ви можете отримати консультації лікарів з досвідом застосування плазмотерапії понад 10 років.
Індивідуальний супровід
Індивідуальний супровід
Після консультації ви отримаєте рекомендації щодо правильної підготовки до плазмотерапії. Після завершення курсу для закріплення результату ми розробляємо індивідуальний план реабілітації, виконання якого контролює особистий реабілітолог.
Контроль стану
Контроль стану
Лікар та його асистент уважно стежать за Вашою реакцією на введення плазми під час маніпуляції, а після процедури здійснюють регулярний моніторинг динаміки стану (об’єму рухів, інтенсивності больового синдрому).

ЦІНИ

Консультація доктора мед.наук Самохіна А.В. (ортопед-травматолог)
1700 ГРН
Консультація ортопеда-травматолога
900 ГРН
РРР-терапія 2 пробірки
2450 ГРН
РРР-терапія 3 пробірки
3350 ГРН
PRP-терапія 1 пробірка
1650 ГРН
PRP-терапія 2 пробірки
2550 ГРН
Extra PRP-терапія
3650 ГРН

Плазмотерапія

Плазмотерапія – науково доведений метод лікування захворювань опорно-рухового апарату. А точніше – хрящів, суглобів, зв'язок і сухожиль.

Суть методу

Суть методу полягає у використанні власних клітин крові – тромбоцитів, які місять фактори росту для регенерації хрящів, зв'язок, сухожиль (не плутати з методом плазмоліфтингу, який по суті той же, але застосовується у косметології).

Метод використовується у світовій медицині з 1978 року до теперішнього часу. Об’єктом невпинного використання методу є футболісти, тенісисти, гірнолижники і всі, хто веде активний спосіб життя, піддаючи навантаженням колінні, плечові та голіностопні суглоби.

При використанні плазмотерапії ми не маємо ніяких ускладнень, пов’язаних з алергічними реакціями, непереносимістю, впливом на шлунок та печінку. Клітини власної крові просто не можуть викликати алергію.

Захворювання при яких застосовуеться плазмотерапія

Ми призначаємо плазмотерапію при таких захворюваннях:

Поширені питання
Чому саме ця процедура мені допоможе?

Власна плазма крові допомагає не тільки усунути запальний процес і больові відчуття, але і запустити процес відновлення пошкодженої ділянки, чи то суглоб, хрящ, нервовий корінець чи перевантажений м’яз. Тому метод особливо доцільний, якщо проблема давня і хронічна, якщо має місце зношеність тканин.

Чому саме Клініка неврології time+?

1. Клініка «time+» працює з 2001 року і спеціалізується на неврології, вертебрології і ортопедії 2. В протоколах клініки використовуються лише перевірені методи і кращі світові практики 3. Штат клініки – досвідчені спеціалісти, які пройшли спеціальну підготовку

Які переваги плазмотерапії?

Метод плазмотерапії використовує власну кров, яка вводиться локально, тому: 1. Немає ускладнень на шлунок чи печінку. 2. Немає алергічних реакцій чи непереносимості.

Чи є протипоказання до плазмотерапії суглобів і м’язів?

Є деякі протипоказання к проведенню процедури. Відносні протипоказання – це: 1. температура >38. 2. інфекційні захворювання (в т.ч. простуда). 3. використання препаратів, які впливають на згортання крові. 4. вагітність, лактація. Також процедура не застосовується при аутоімунних захворюваннях, хворобах крові, онкології, сепсисі, імунодефіциті, сахарному діабеті некомпенсованому (мінімально допустимий рівень глікемії 7-8 ммоль/л), непереносимості натрію цитрату, гепарину.

Як довго триває курс плазмотерапії?

Як показує наш досвід, зазвичай, достатньо 2-3 процедури. При сильних пошкодженнях може знадобитися повторення курсу через якийсь час (наприклад, 3, 6 чи 12 місяців).

Чи дійсно метод є ефективним?

Ефективність методу підтверджують наші давні пацієнти, які відчувають різницю вже після 1-2 процедур. Навіть якщо не виконувати всіх рекомендацій по профілактиці захворювання, все одно частота та інтенсивність проявів знижуються. Весь мето не просто лікує симптоми, а відновлює тканини, яким легше справлятися з навантаженнями і шкідливими факторами впливу.

Наші лікарі
likar
Самохін
Анатолій Вікторович
ортопед-травматолог, доктор медичних наук, професор
  • Спеціальність: Ортопед-травматолог
  • Направлення: Ортопедія-травмотологія
  • Стаж: 42 р.
likar
Опанасенко
Володимир Вікторович
ортопед-травматолог
  • Спеціальність: ортопед-травматолог
  • Направлення: Ортопедія-травмотологія
  • Стаж: 5 р.
form
Записатися на прийом