м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Звіринецька
(ст.м. Дружби народів)
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)

ЦІНИ

Консультація психолога
1000 ГРН

Консультація з психологом онлайн

Лікар-психолог (психотерапевт) клініки Time+ у Києві веде очний прийом і консультування пацієнтів, а також здійснює їх подальший супровід.

Онлайн консультація психолога – одна із складових супроводу пацієнтів після очного прийому у клініці.

Як визначити, коли варто звернутися до психолога онлайн

Консультації психолога та сеанси психотерапії, в тому числі в онлайн-форматі, є основним методом корекції межових розладів психіки.

Первинна консультація психолога проводиться в клініці.

Записатися на прийом до психотерапевта клініки Тайм+ в Києві варто, якщо вас турбують:

 1. підвищена тривожність;
 2. фобії (ірраціональні непереборні страхи);
 3. панічні атаки;
 4. депресія (пригнічений настрій, постійна апатія, відчуття безглуздості життя);
 5. неконтрольовані спалахи гніву, агресії;
 6. гостра реакція на нещодавно перенесений стрес або тривалі переживання у зв'язку з психотравмувальною подією, яка сталася понад місяць тому;
 7. різні порушення сну;
 8. психосоматичні захворювання (якщо фахівці з діагностики та лікування не можуть виявити причину появи тілесного розладу, є підстави запідозрити його психосоматичну природу та записатися до психолога);
 9. хронічні соматичні захворювання, травми, які негативно впливають на психологічний стан.
На першому прийомі психолог консультант знайомиться з пацієнтом, проводить опитування, психологічну діагностику, визначає, з якою проблемою доведеться працювати, та розробляє план лікування.

Тоді ж складається орієнтовний графік онлайн консультацій (якщо пацієнт обирає формат віддаленого спілкування з психологом).

Позачерговий запис на онлайн консультацію може знадобитися, якщо:

 • виконання рекомендацій психолога не приносить полегшення, відсутня позитивна динаміка;
 • психологічний стан різко погіршився (зазвичай через провокуючий фактор);
 • курс психотерапії був успішно завершений, але через перенесений стрес, психологічну травму стався рецидив і необхідна допомога психолога, з яким вже налагоджений контакт.

Переваги онлайн консультації з психологом

Онлайн консультації психотерапевта так само ефективні, як і особисті зустрічі, тому що вони засновані на розмовах з пацієнтом, лікуванні через розмову та навчання самостійних методів роботи

Більш того, пацієнтам з деякими психологічними проблемами комфортніше спілкуватися з консультантом віддалено, не виходячи з дому.

Інші переваги онлайн консультації в Києві:

 1. економія часу на дорогу;
 2. максимальна зручність, можливість отримання консультації навіть за наявності перешкод до візиту в клініку (захворювання опорно-рухового апарату, незадовільний фізичний і психологічний стан);
 3. можливість виходу на зв'язок з іншого міста (пацієнт може виїхати з Києва у відпустку, відрядження тощо);
 4. безпека (зокрема, відсутній ризик контакту з інфекційними хворими);
 5. повна конфіденційність.

Як підготуватися до онлайн консультації

На першій консультації психолог розробляє «дорожню карту» – набір установок і рекомендацій для самостійної роботи. Перед черговою консультацією обов'язково потрібно виконувати всі ці рекомендації, самостійно працювати над своєю проблемою. Якщо на попередньому сеансі консультант дав конкретне завдання, виконати його, відзначити, якщо виникли труднощі.

Перед черговою онлайн консультацією психолога необхідно:

 1. оцінити динаміку свого психологічного стану, приготуватися відповідати на питання консультанта та продумати, які питання хотілося б задати йому;
 2. заздалегідь спланувати свій графік, щоб ніщо не відволікало від спілкування з психологом;
 3. подбати про те, щоб протягом усього часу консультації в приміщенні, звідки ви будете виходити на зв'язок з психологом, не було сторонніх;
 4. якщо для психотерапії потрібні додаткові предмети (блокнот і ручка, папір для малювання тощо), підготувати їх;
 5. перевірити наявність інтернет-з'єднання, переконатися в працездатності обладнання та ПЗ.

Як проходить онлайн консультація у психолога

Оскільки онлайн-консультація лікаря-психолога клинки Time+ – це повторна консультація, вона починається з бесіди про те, що сталося з моменту останнього прийому.

Якщо консультація позапланова, пацієнт може поскаржитися на проблеми, які спонукали його терміново скористатися послугами психолога.

На плановій консультації психолог цікавиться:

 • як просувається самостійна робота з проблемою;
 • чи є позитивна динаміка, в чому вона виражається;
 • що поки не виходить, які моменти, етапи викликають утруднення.

З урахуванням інформації, отриманої від пацієнта (зворотного зв'язку) консультант може внести корективи до раніше наданої «дорожньої карти», порекомендувати записатися до психіатра або інших фахівців.

Після підведення проміжних підсумків чергового етапу лікування проводиться сеанс психотерапії, індивідуальний тренінг (особливості залежать від обраної методики).

В кінці консультації підводяться підсумки сеансу, оцінюється задоволеність пацієнта досягнутими результатами, намічаються найближчі цілі, пацієнт отримує завдання, яке повинен постаратися виконати до наступної консультації.

Скільки коштує консультація психолога онлайн в Києві

Вартість консультації психолога в різних клініках, центрах психологічного здоров'я Києва різниться. У Тайм+ ціна онлайн консультації та прийому в клініці однакова - 1000 грн.

Як записатися на онлайн сеанс

Зазвичай дата та час чергової консультації узгоджуються на попередньому прийомі. Для запису на позапланову онлайн консультацію психолога можна:

 • заповнити форму запису на сайті;
 • зателефонувати до клініки на безкоштовний номер або замовити зворотний дзвінок;
 • зв'язатися телефоном або через один з месенджерів безпосередньо з психологом-консультантом або персональним менеджером.
Поширені питання
Що таке онлайн консультація з психологом і як вона працює?

Онлайн консультація з психологом – це дистанційна взаємодія психолога та клієнта, спрямована на вирішення психоемоційних проблем, корекцію слабких сторін особистості. Вона працює так само, як очна консультація в клініці – пацієнт розповідає про свої проблеми, психолог з ним розмовляє, намічає можливі шляхи вирішення проблеми, дає рекомендації щодо роботи над собою, проводить сеанс психотерапії, оцінює проміжні результати.

Як вибрати відповідного психолога для онлайн консультації?

Вибирайте психолога, профіль якого відповідає вашій проблемі. Зверніть увагу на освіту (наявність повної вищої медичної або психологічної освіти обов'язкова), кваліфікацію, стаж роботи спеціаліста. Інтернет-платформи, які надають послуги пошуку психологів для онлайн консультування, перевіряють документи фахівців, але надійніше шукати психолога серед штатних фахівців клінік Києва. Для успіху психотерапії важливий повний контакт психолога та пацієнта, а оцінити, наскільки вам комфортно взаємодіяти з конкретним фахівцем, зазвичай можна тільки після першої консультації.

Які види психотерапії можна проводити в інтернеті?

Онлайн можуть проводитися різні види індивідуальної психотерапії, для яких не потрібні занурення до гіпнотичного трансу, безпосередній тактильний контакт і застосування спеціального обладнання. Це когнітивно-поведінкова терапія, психоаналіз та багато інших методів.

Як довго триває процес онлайн консультації?

Стандартна тривалість онлайн консультації психолога – до 1 години.

Які результати можна очікувати після онлайн консультації?

Корекція психологічних розладів – тривалий процес, не слід очікувати повного вирішення проблем після одного сеансу. Але якщо психолог правильно розробив схему психотерапії, а клієнт слідує його рекомендаціям, після кожної консультації має відзначатися поліпшення. Іноді на онлайн-консультації виявляються додаткові проблеми, які перешкоджають ефективному лікуванню.

Наші лікарі
likar
Завязкіна
Наталія Володимирівна
клінічний психолог
 • Спеціальність: Психолог
 • Направлення: Психологія
 • Стаж: 30 р.
form
Записатися на прийом