м. Київ, вул. Дж. Маккейна, 26,
ст.м. Дружби народів
Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб: 9:00 - 14:00
0 800 339 729 (дзвінки безкоштовні)
МРТ шиї, голови та грудного відділу

МРТ шиї, голови та грудного відділу

зміст статті :
author
Автор:
Пелепейченко Олексій Юрійович
Невролог, Вертебролог

МРТ шиї, голови та грудного відділу

Хочемо відразу застерегти наших пацієнтів, особливо тих, хто вперше звертається в нашу клініку, про самостійне обстеження та проведення такого дорогого дослідження як МРТ "навмання". Всі МРТ апарати мають різні характеристики: потужність, роздільну здатність, програмне забезпечення, що впливає на якість візуалізації. Крім цього, є різні протоколи дослідження. Наприклад, МРТ головного мозку може проводитися з контрастом або без, може бути стандартним або розширеним. Дослідження мосто-мозочкових кутів або обстеження в режимі ангіографії також можуть відноситися до МРТ головного мозку.

Пацієнт, зазвичай, керується двома критеріями: де болить і скільки коштує процедура. І якщо ціна - справа індивідуальна, то зону дослідження повинен визначати лікар.

У нашій практиці найчастіше зустрічаються такі випадки

  • болить голова в потиличній частині. Пацієнт робить МРТ головного мозку. А треба було робити МРТ або навіть рентген шийного відділу хребта;
  • при болях в області лопатки пацієнт записується на МРТ грудного відділу хребта. А необхідно було робити МРТ плечового суглоба або шийного відділу хребта, оскільки проблеми в цих зонах можуть віддавати болем в область лопатки.

Тому при болях будь-якої локалізації важливо спочатку звернутися до профільного лікаря, який встановить причину і направить вас на потрібне обстеження.

form
Записатися на прийом